۲۶ تیر, ۱۳۹۸

ویاگرا چگونه قرصی است؟ بیشتر بدانیم!

 • 1 سال قبل
 • 0

ویاگرا

ویاگرا چگونه قرصی است؟ بیشتر بدانیم!

ویاگرا

ویاگرا

ویاگرا نام تجاری قرص سیلدنافیل است و در درمان اختلالات نعوظ در مردان استفاده میشود . این دارو که ویاگرا نام دارد در بازار به دو صورت قرص و اسپری ویاگرا یافت میشود .

به طور خلاصه قرص ویاگرا با افزایش گردش خون در بدن و مخصوصا اندام تناسلی آقایان باعث بهبود هرچه تمام تر عمل نعوظ میشود و برای کسانی که در عمر نعوظ مشکل دارند راه حل خوبی است البته ناگفته نماند که استفاده از این قرص حتما باید به تجویز پزشک باشد زیرا پزشک تمام جوانب را در نظر میگیرد و اگر این قرص مثلا برای قلب شما خوب نباشد و با بالا بردن جریان خون به قلب شما آسیبی برساند پزشک این نکته را حتما لحاظ کرده و داروی دیگری برای شما تجویز میکند . پس از مصرف دارو به صورت خود سرانه پرهیز کنید .

متاسفانه این دارو در بازار به صورت غلط درنزد مردم به عنوان یک داروی تقویتی شناخته شده است و افراد سود جویی نیز هستند که به این عمر دامن زده و این قرص را به انسان های بیخبر میفروشند و فرد خریدار هم که ندانسته دارو را استفاده میکند اما باید به افراد مصرف کننده گفته شود که این دارو صرفا دارویی برای جبران یک ضعف جنسی است . و حتما باید توست پزشک تجویز شود. این دارو از نظر قیمتی نیز قیمتهای بسیار متفاوتی دارد مثلا نوع خارجی و وارداتی این دارو بسته ای ۱۰۰هزار تومان است و نوع ایرانی این دارو با همان کیفیت و اطمینان از ۱۲۰۰تا ۱۸۰۰تومان موجود است .

البته نوعی قرص ویاگرا برای زنان نیز در بازار وجود دارد که به قرص ویاگرا ی زنان معروف است .

فلی بنسرین یا قرص ویاگرا ی زنان برای زمانی تجویز میشود که قدرت جنسی فرد به دلیل یائسگی بسیار کم شده و تحلیل میرود و این قدرت را با این قرص به فرد بر میگردانند .

نحوه ی مصرف قرص ویاگرا

این قرص تقریبا یک ساعت قبل از مقاربت باید مصرف شود تا در این یک ساعت بتواند تاثیر گذاری کامل خود را بر روی بدن انجام دهد نه زود تر و نه دیر تر . شایان ذکر است که این قرص را باید فقط یک عدد در روز مصرف کرد و تعداد بیشتر از یک عدد در روز به هیچ عنوان توصیه نمیشود .

اشتباهاتی در مورد ویاگرا

در بعضی از تبلیغات ها چنین نشان داده میشود که قرص ویاگرا علاوه بر سفت کردن آلت تناسلی آقایان میتواند سایز و اندازه ی آلت را نیز بزرگتر کند و افرادی که با خود فکر میکنند که آ لت  تناسلی آنها کوچک است و دوست دارند که آلتشان بزرگتر از قبل شود این گفته را کاملا می پذیرند و از این دارو به مقدار زیادی هم مصرف میکنند اما بیخبر از اینکه نه قرص ویاگرا و نه هیچ قرص دیگری در جهان قادر به بزرگ کردن و رشد دادن آلت تناسلی اقایان نیست پس لطفا به هیچ وجح گول این تبلیغ های دروغین را نخورید .

عوارضی که قرص ویاگرا میتواند به دنبال داشته باشد .

همان طور که در ابتدا گفته شد این قرص باید حتما زیر نظر پزشک مصرف شود این را بدانید که یک بار مصرف کردن و بدون اتفاق بودن دلیل بر اینکه همیشه مصرف شود و هیچ وقت هم اتفاقی نباشد نیست. این قرص مستقیما بر روی فشار خون و شدت جریان خون در اندام شما و همچنین تپش قلب اثر میگذارد و ممکن است برای بعضی افراد که بیماری ها و ناراحتی های قلبی و عروقی دارند خطر ناک باشد.

عوارضی که این نوع دارو می تواند به همراه داشته باشد عبارت اند از:

 1. سردرد .
 2. گرفتگی عضلات .
 3. سوء هاضمه .
 4. گرفتگی بینی .
 5. اختلال در بینایی .
 6. در مواردی دوبینی .
 7. اختلال در رنگ شناسی .

تداخلات دارویی ویاگرا :

دارو هایی که با قرص ها ی ویاگرا تداخل دارند

 1. اسپری یا قرص های زیر زبانی نیترو گلیسیرین
 2. برچسب های ترابوستی نیتروگیلیسیرین
 3. برخی داروهای ضد ایدز
 4. سایمتیدین .
 5. فنوباربیتال .
 6. کاربامازپین .
 7. ریفامپین .
 8. داروهایی از خانواده ی الفا بلاکر .

دانستنیهایی در مورد قرص های ویاگرا :

مورد اول : بهتر است که بدانید بعد از استفاده ی ویاگرا ممکن است حتی بعد از عمل مقاربت آلت تناسلی شما هنوز در حالت نعوظ باقی بماند و با کوچکترین تحریکات این عمل امکان دارد که همچنان پایدار باقی بماند ولی اگر نعوظ آلت شما در حالت عادی بیش از ۵ ساعت به طول انجامید باید حتما به پزشک مراجعه کنید .

مورد دوم : از انجا یی که بیشتر افراد این دارو را به صورت خود سرانه استفاده میکنند باید بدانند که اگر ناراحتی قلبی یا زخم معده یا مشکلات تنفسی دارند و یا انان که سکته کرده اند و سابقه ی بیماری قلبی دارند و همچنین افرادی که فشار خون بالا دارند نباید به هیچ عنوان از این دارو استفاده کنند مگر به دستور و تجویز پزشک مربوطه .

منبع : لینک

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن این پنجره
بستن این پنجره