۲۶ تیر, ۱۳۹۸

خانمها چگونه ارضا می شوند؟

  • 2 سال قبل
  • 0
خانمها چگونه ارضا می شوند؟

خانمها چگونه ارضا می شوند؟

 

 

۵ نوع ارگاسم – و اینکه چطور ارگاسم بیشتری داشته باشیم…خانمها چگونه ارضا می شوند؟

  • ارگاسم کلتورال (The Clitoral Orgasm):

ارگاسم کلتورال روشی استاندارد است. بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله NeuroQuantology، این ارگاسم ناشی از تحریک مستقیم کلتور است و به صورت “موضعی، تیز، انفجاری و کوتاه مدت” توصیف می شود.

خانمها چگونه ارضا می شوند؟ در ابتدا به گفته Janet Wolfe ( متخصص روانپزشکی در نیویورک ) این کار را به تنهایی انجام دهید. این موضوع به شما امکان می دهد که بدن خود را بهتر بشناسید و بهتر می دانید چگونه شریک زندگی خود را هدایت کنید. شما همچنین احساس راحتی بیشتری می کنید و به اوج لذت جنسی در طول رابطه جنسی کمک می کنید.

بحث جنجالی “G-spot” ارگاسم  واژینال شناخته شده است، این موضوع برای همه زنان اتفاق نمی افتد. بر اساس همان مطالعه در مجله NeuroQuantology، ارگاسم واژینال بیشتر از ارگاسم کلتورال لذت بخش است، و در این روش “کل بدن” در گیر می شود و طولانی تر از ارگاسم کلتورال توصیف می شود. خانم هایی که گزارش ارگاسم واژینال دارند ممکن است بیشتر به ارگاسم چندگانه مبتلا شوند.

چگونه از این طریق، ارگاسم بیشتری داشته باشید!  فقط به خاطر اینکه هرگز ارگاسم واژینال نداشته اید، به این معنی نیست که نمی توانید. محققان می گویند که نقطه G ممکن است بر روی دیواره جلویی واژن قرار گیرد. بنابراین از شریک جنسی خود بخواهید تا در هنگام رابطه جنسی این نکته را مد نظر داشته باشد. بر اساس یک مطالعه از مجله پزشکی جنسی، برای طولانی نمودن مدت رابطه جنسی بسیار اهمیت دارد که به طور مداوم پوزیشن و یا حالت بدن خود را تغییر دهید.

  • ارگاسم مخلوط (The Blended Orgasm)

ارگاسم مخلوط هنگامی اتفاق می افتد که هر دو ارگاسم کلتورال و واژینال به طور همزمان رخ می دهند. این ارگاسم دوقلو در حدود ۱ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد و به یک ارگاسم غول پیکر شناخته میشود (بله، ادبیات پزشکی در واقع کلمه “غول پیکر” یا “Giant”را استفاده می کند، بنابراین از این کلمه میتوان اینگونه برداشت کرد که چیز خوبی ست).

چگونه از این طریق، ارگاسم بیشتری داشته باشید! اگر پاداش را دو برابر بخواهید ، باید دو برابر تلاش کنید. جین گریر، دکترای، ازدواج و درمانگر جنسی در نیویورک می گوید:” برخی از خانم ها بهترین راه رضایت جنسی و رسیدن به بهترین ارگاسم را مالیدن کلتورالشان در هنگام مقاربت جنسی می دانند.” اما خانم هایی که فرصت این را دارند که در رابطه در پوزیشن بالا قرار بگیرند، به راحتی میتوانند همه چیز را برای لذت بیشتر خود مدیریت کنند.

  • ارگاسم کورژگما (The Coregasm)

شما با ورزش کردن سبب سفت شدن و تنگ شدن واژن میشوید که در نتیجه، از مقاربت لذت بیشتری خواهید برد. اما طبق نظر دببی هربنیک، دکترای، محقق جنسی و نویسنده کتاب جدید، “تمرین کورژگما”، این لزوما یکی از آن روش هایی نیست که بسیار لذت بخش باشد. اما بسیاری از خانم ها از این روش هنوز هم لذت میبرند. اگر به این خاطر به ورزش میپردازید پس به این کار ادامه دهید.

  • ارگاسم پوستی (The Skin Orgasm)

برخی اوقات پیش آمده است که با شنیدن قطعه ای موسیقی و یا تماس شخصی که شما او را به شدت دوست دارید پوستتان دانه دانه شود و یا لرزشی بر بدنتان بیافتد. این اوج لذت از طریق پوست است.

منبع: لینک

مترجم و محقق: میترا کرمانیان

 

خانمها چگونه ارضا می شوند؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن این پنجره
بستن این پنجره