۲۶ تیر, ۱۳۹۸

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان ممکن است یا خیر ؟

  • 1 سال قبل
  • 0

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان ممکن است یا خیر ؟

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

بسیاری از مردان به اشتبا فکر می کنند که الت تناسلی کوچکی دارند اما بیشتر این باور ها اشتباه بوده است.

وجود این باور برمیگردد به سایز و اندازه ی الت در هنگام شل بودن آن. زیرا ممکن است که یک مرد التی داشته باشد که در هنگام شل بودن بسیار کوچک بوده و اما در هنگام نعوظ افزایش سایزی چشم گیر داشته باشد و بسیار بزرگ تر از زمان شل بودنش شود و یک الت دیگر ممکن است که در هنگام شل بودن سایز و اندازه ی بزرگی داشته باشد ولی در هنگام نعوظ تنها یک یا دو سانت به سایز الت اضافه شود . پس اندازه گرفتن الت در حالت شل بودن کار اشتباهی است و الت باید فقط در هنگام نعوظ اندازه گرفته شود .

ناگفته نماند که اندازه ی طبیعی یک الت بین ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر در هنگام نعوظ است .

کسانی هستند که با اینکه التی مناسب دارند باز هم احساس می کنند که الت شان کوچک است دلیل این حالت در این افراد جنبه ی روانی دارد که همیشه بر این باور اند که التی کوچک دارند و در تلاش برای بزرگ کردن ان به عمل جراحی دست می زنند . که ناگفته نماند اکثر این افراد از نتیجه ی عمل راضی نیستند .

۲ روش  رایج برای بزگ کردن الت تناسلی اقایان

۱ . در این روش رباطی که الت را به استخوان لگن متصل می کند بریده شده و الت به طور روزانه تحت کشش قرار می گیرد که باعث افزایش سایز و اندازه ی الت می شود .

۲ . در این روش مقادیری چربی از اندام های مختلف بدن بردا شته می شود و به داخل الت تزریق می شود که این روش ها هر کدام عوارض خاص خود را دارند .

موادی نیز وجود دارد که به وسیله ی شرکت ها و کمپانی های مختلف هر روزه تبلیغ می شود .روش هایی مانند :

پمپ خلع : که در این روش الت درون یک استوانه قرار می گیرد و در انتهای استوانه شیلنگی ان را به پمپ خلع متصل می کند و پمپ با مکیدن هوا و ایجاد خلع در استوانه  باعث می شود که مقدار خون بالایی به الت سرازیر شود و الت افزایش سایز پیدا کند و در انتهای الت حلقه ای قرار می دهند که خون درون الت خارج نشود .

قرص ها و کرمها و اسپری های مختلف افزایش سایز : این محصولا ت هر کدام ممکن است که به روش های مختلفی کار کنند روش هایی مانند : افزایش گردش خون و یا افزایش اندازه ی بافت های اسفنجی درون الت و روش های دیگر . . . . . . .

ورزش و نرمش های الت تناسلی : در این روش با انجام دادن ورزش ها و نرمش های مختلف تلاش میشود که سایز الت بزرگ شود.

که البته میتوان گفت که سالم ترین و بی عارضه ترین روش همین روش نرمش است

شرکت ها و کمپانی هایی هستند که با تبلیغات های مختلف و گفتن دروغ های زیادی   تلاش در فریب مردم دارند و با گرفتن هزینه های بالا افراد را فریب می دهند باید بدانید که کوچک بودن الت فقط باید توسط یک پزشک تایید شود و این را هم بدانید که رشد الت تناسلی فقط در سنین ۲ تا ۵ سال و ۱۵ تا ۱۷ سالگی امکان پذیر است و بعد از بلوغ دیگر سایز الت برای همیشه ثابت می ماند .

و تمامی روش ها و عمل های جراحی برای افزایش الت تناسلی اقایان با عوارض و خطراتی همراه است که شاید ارزش این کار را نداشته باشد .

ایا بین بزرگی الت و رضایت خانوم ها از رابطه ی جنسی ارتباطی وجود دارد .

متاسفانه به دلیل فرهنگ سازی و باور های غلط خیلی از افراد بر این باور اند که بزرگی الت باعث رضایت همسرشان میشود اما این چنین نیست و این باور صد در صد اشتباه و غلط است و دلیل علمی ان این است و تنها قسمت جلویی واژن (یک سوم واژن ) باعث تحریک می شود و درازی الت بیهوده بوده زیرا وارد رحم میشود و هیچ تحریکی را باعث نمی شود .

مهمترین نکته :

یکی از مهمترین نکاتی را که باید بدانید این است که طول واژن خانوم ها ۵ سانتیمتر است که در موقع رابطه و تحریک شدن در مواقعی به ۱۰ سانتیمتر هم میرسد و اغلب قریب به اتفاق اقایان در هنگام نعوظ سایز الت شان به ۱۰ سانت میرسد پس به هیچ وجح نباید نگران باشند .

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

منبع : لینک

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن این پنجره
بستن این پنجره