۲۶ خرداد, ۱۳۹۸

اندازه نرمال اندام تناسلی مرد – اندازه نرمال آلت تناسلی مردان چقدراست ؟

  • 2 سال قبل
  • 0

اندازه نرمال اندام تناسلی مرد

اندازه ی آلت تناسلی مرداناندازه نرمال آلت تناسلی مردان

 

اندازه نرمال آلت تناسلی مردان

اندازه نرمال آلت تناسلی مردان چقدراست ؟

طول آلت تناسلی در حالت نرمال از ۷ تا ۱۰سانتیمتر ( ۲.۸ تا ۳.۹ اینچ) و محیط  آن در حالت نرمال از ۹ تا ۱۰ سانتیمتر ( ۳.۵ تا ۳.۹ اینچ)، می باشد.
و
طول آلت تناسلی در حالت نعوظ به طور متوسط از ۱۲ تا ۱۶ سانتیمتر ( ۴.۷ تا ۶.۳ اینچ) و محیط آن در حالت نعوظ از ۱۲ سانتیمتر ( ۴.۷ اینچ) است.

 

چه اندازه ای نشان دهنده ی آلت تناسلی کوچک در مردان است؟

محققان با بررسی ۸۰ مرد که از لحاظ فیزیکی کاملا نرمال بودند به این نتیجه رسیدند که:” فقط مردانی که طول آلت تناسلی  آنها در حالت طبیعی کمتر از ۴ سانتیمتر ( ۱.۶ اینچ) و در حالت نعوظ کمتر از ۷.۵ سانتیمتر ( ۳ اینچ ) می باشد، جزء افرادی هستند که  آلت تناسلی آنها کوچک است.”

 

اندازه نرمال اندام تناسلی مرد –
اندازه ی آلت تناسلی مردان چقدر است؟

بسیاری از محققان سعی کرده اند تا به این پرسش که مسئله ی بسیاری از مردان ( و زنان) در سرتاسر جهان است،  پاسخی روشن و واضح بدهند.
ما در این مقاله قصد داریم تا واقعیات مربوط به تمام مطالعات علمی صورت گرفته در مورد اندازه ی آلت تناسلی را در اختیارتان قرار دهیم تا شما در پایان به پاسخ دقیق تری دست یابید.

یافته های منتشر شده اغلب راجع به توضیح پاره ای از اطلاعات پس زمینه ای همچون نگرانی های گسترده ی مردان درباره ی این که آیا آلت تناسلی آنها به اندازه ی کافی بزرگ است یا خیر و یا شریک جنسی آنها احساس رضایت دارند یا نه، می پردازند. پاسخ صحیح به سوالات چیست؟

با توجه به گستردگی پورنوگرافی رایگان با دسترسی آسان و رشد سریع بازارهایی که در آن انواع شرکت ها ، وعده ی بزرگ تر شدن آلت تناسلی را با استفاده از حجم دهنده ها و افزایش دهنده های سایز را به مشتریان خود میدهند، بسادگی میتوان پی به این حقیقت برد که چرا معیارها در مورد طول و حجم آلت تناسلی مردان دچار ابهام شده است؟!
شاید زیاد مایه ی تعجب نباشد که محققان دریافته اند : نگرانی مردان درباره ی آلت تناسلی شان روز به روز در حال افزایش است!

حقایقی درباره ی اندازه نرمال اندام تناسلی مرد

با برخی از نکات کلیدی در مورد اندازه نرمال اندام تناسلی مرد آشنا شوید :

۸۵ درصد از زنان ممکن است از اندازه و نسبت آلت تناسلی شریک زندگی خود راضی باشند در حالی که این رضایت در مردان نسبت به خودشان بسیار کمتر است.

حدود ۴۵ درصد از مردان بر این باورند که آلت تناسلی کوچکی دارند.

 

 

 

اندازه نرمال اندام تناسلی مرد
– به نظر می رسد زنان نسبت به مردان ، نگرانی کمتری داشته باشند.

نگرانی بسیاری از آقایان در مورد رضایت مندی شریک زندگیشان از این قضیه بسیار نابجاست. این اضطراب غیر منصفانه است چرا که به صورت خودکار ، شخص آلت تناسلی خود را نسبت به فرد دیگر ، کوچکتر در نظر می گیرد.

از بالا نگاه کردن در مقایسه با جهات مستقیم و طرفین به آلت تناسلی ، باعث می شود که سایز آن کوچک تر بنظر بیاید.
بنابراین، مشاهده ی آلت تناسلی از این پرسپکتیو و مقایسه ی آن با سایر افراد باعث تقویت افکار کاذب راجع به آن می شود. اما آیا زنان، باور و نظر مردان را تایید می کنند یا خیر؟

مطالعه ای در ژورنال بین المللی اورولوژی منتشر شد که در آن حدود ۸۵ درصد از زنان نسبت به اندازه ی آلت تناسلی همسرشان رضایت کامل داشتند د حالی که مردان از این بابت کمتر به خودشان مطمئن بودند.

تقریبا نیمی از مردان در این مطالعه( حدود ۴۵ درصد) معتقد بودند که آلت تناسلی آنها کوچک است ، با این حال محققان گزارش دادند که اندازه ی کوچک آلت تناسلی در مردان واقعا نادر است.

در پژوهشی دیگر ۱۷۰ زن خواستند تا پرسشنامه هایی را تکمیل نمایند. بر اساس آن مشخص شد ،در حالی که بسیاری از مردان نگران اندازه ی طول آلت تناسلی خود هستند ؛برای بیشتر زنان، عرض آن از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در مطالعه ای که ۵۰ تن از دانشجویان سکسولوژی در مقطع تحصیلات تکمیلی درباره ی این موضوع انجام دادند، دریافتند که:” عرض استخوانی برای رضایت جنسی بیشتر از طول آلت تناسلی دارای اهمیت می باشد.”

اندازه نرمال آلت تناسلی مردان

اندازه نرمال آلت تناسلی مردان

مترجم و محقق: مریم نعمتی زاده

منبع

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن این پنجره
بستن این پنجره